Fratelli Onofri

23 Pro

Nábytek z masivu vám vyrobíme my

 
Celodřevěné kusy, na které se díváte na našich stránkách jsou z dílen bytových návrhářů a prvotřídních výrobců zaměřených speciálně na nábytek z masívu a jeho nekonečné možnosti. Ano, s přírodním materiálem je to skutečně tak.

Hodnotné a kvalitní dřevěné stoly, pevné postele s rošty, stylové židle, moderní i dobová křesla se stylovým čalouněním, nábytek z masívu Vám vytvoří nadčasovou hodnotu, které podlehnete. V kuchyni, v obývacích prostorech, v ložnici i dětském pokoji.

Hodnota za kvalitní cenu

Jeho zpracování a návrhy designu jsou neomezené, lze s ním doslova kouzlit a práce na bytelných kusech i jedinečných lehkých originálech a kombinacích s jinými materiály je pro návrháře lahůdkou. Pro Vás zákazníky je nábytek z masívu na celý život.

22 Pro

Jistota pohodlí po celý den

vířivka Nechce se vám chodit do různých center, kde byste si mohli užívat relaxace? Chcete něco, kde byste mohli být po celý den, a nikdo by vás nevyháněl? Taková možnost asi není, a tak je lepší pořídit si kvalitní vířivku, kterou budete mít doma a do které budete moci chodit tehdy, když budete chtít. Uvidíte, že taková příležitost se vám zalíbí, a proto si dopřejte luxus, a kupte si produkt z naší nabídky. Můžete se rozhodnout podle ceny, nebo třeba počtu osob, které se do tohoto zařízení vejdou. Uvidíte, že vířivka není jen prestižní záležitost.

Plno různého pohodlí

Každý si najde své místo v této vaně, která vám má nabídnout velké uvolnění tehdy, když budete chtít. Není se jistě čemu divit, protože tohle je příležitost pro všechny ty, kteří se chtějí uvolnit.

19 Pro

Nevěřte lidem, věřte vědě

Je velmi smutné, že dnešní doba nedává člověku šanci spolehnout se příliš na slovo svého bližního. Hodnoty, jako pravda a čest se sice skloňují velmi často, jejich obsah je ale zcela vyprázdněný. Všudypřítomná reklama a propaganda, zamlčování a účelové lži ve prospěch některých výrobců, politických názorů, či dokonce životních postojů a přesvědčení, mají za cíl jen masírovat obrovské masy lidí, vymýt jim mozky a udělat z nich tupé stádo, které lze využít a zneužít ve prospěch zájmů několika nejbohatších lidí světa, kteří jsou ochotni pro své světovládné choutky vehnat klidně i miliony lidí do zkázy a utrpení válek, poslat miliony lidí na smrt v boji a další do smrti hladem, nebo nemocemi.

Braňme se a nevěřme

Nevěřme médiím a propagandě politiků. Věřme starým postupům, vezměme na pomoc astrologii s jejími denními horoskopy , rozvažujme každý svůj krok a nedejme se unést davovým šílenstvím do spárů záhuby.

18 Pro

Užijte si peněz bez výčitek svědomí

Potřebujete zafinancovat váš nový projekt nebo nový podnikatelský záměr? Nemáte peněz nazbyt a nejlepší přátelé vám odmítnout půjčit potřebnou hotovost?. To se pak není čemu divit, že jste celí sklíčení a nešťastní. Z naší strany vám půjčit větší obnos finančních prostředků není pražádný problém. Naopak, budeme mít dobrý pocit, že jsme vám dali nový smysl života a že jsme vás nakopli k novému životu. Nebankovní hypotéka zachraňuje lidské osudy, myslete na to!

Snažíme se a chceme pomoci každému!

Nebankovní hypotéka již není žádný problém, proč se obracet na banku, která vás bude proklepávat ze všech stran – až z té šílené byrokracie budete otrávení. My se však snažíme, ale hlavně chceme pomoci každému zoufalci!

14 Pro

Jsme na trhu už přes osmnáct let

Hledáte firmu, která se věnuje prodeji, výrobě a instalaci pergol ? My v TECHNOROL můžeme být pro vás tím nejlepším řešením. Na trhu jsme již přes dlouhých osmnáct let, což samo o sobě mluví o spokojenosti zákazníků s tím, co jim v rámci našich služeb poskytujeme.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě

Máte jasnou představu o tom, jak by měla vaše pergola vypadat? Uvědomujeme si, že spokojenost zákazníků je na prvním místě, proto se snažíme vyhovět všem vašim přáním. A můžete si být jistí, že co si vymyslíte, to také zrealizujeme.

14 Pro

Je nutné sladění s vaším vybavením

Bez kvalitních interiérových dveří se v bytech neobejde nikdo z nás. Proto je dobré si je opatřit ve špičkové kvalitě. Jejich výběr vyžaduje i dobrý vkus, aby dobře ladily s vnitřním vybavením bytu. Kdo to neumí, měl se raději poradit u odborníků. Takové zboží máme na skladě. Dostavte se k nám a můžete si je prohlédnout. Skutečný výběr však bude záviset pouze a jenom na vás.

Vyberte si z dřevěných nebo barevných dekorů

Rozhodli jste se zakoupit laminované interiérové dveře? V takovém případě si musíte zvolit buď z dřevěných nebo barevných dekorů? To už je závislé na vašem vkusu a vnitřním vybavení bytu. Jedná se o kvalitní materiál, který se velmi dobře udržuje. Jsou velmi praktické a hodí se do každé domácnosti. Proto si mezi zákazníky získaly velkou oblibu.

03 Pro

Pro všechny, kteří rádi závodí

Máte rádi sport a závody? Potom se vám velmi zalíbí sportovní a závodní druhy hry pro kluky http://www.gamesstudio.cz/super-hry-pro-kluky-i-holky-online-zdarma-divci-hry-na-pc/ , které jsou v perfektním provedení. Můžete si vybrat takové, které jste ještě nevyzkoušeli anebo takové, které vás jednoznačně baví. S tímto bezvadným druhem zábavy, se nebudete rozhodně nudit a můžete je využívat pro svoje potěšení, každý den, i ve dvojicích.

Každý si přijde na své

Kdo se nechce zbytečně nudit, má doma počítač a chce zažít perfektní zábavu každý den, nechť zhlédne naši nabídku, dokonalé zábavy. Se superhrami, které si každý z vás vybere, podle svého vkusu a přání, se nebudete rozhodně nudit, můžete se ledacos přiučit a také zabavit svoje malé ratolesti. Každý si s nimi přijde na své, podle svých přání a nálady.

21 Lis

Pusa pro každého znamená něco jiného

Pusa. Pro každého znamená něco jiného. Pro mladé nezkušené děvče znamená maximum toho, co si v danou chvíli přeje a žádá a pro mladého nezkušeného mladíka znamená pouhý začátek, protože očekává daleko více. Jako například to, že v dohledných chvílích přestane být panicem.
 

Nehezká vzpomínka pro oba zúčastněné

Jak se líbat ? To je otázka, kterou si ovšem položí ona dívka i onen mladík a pravděpodobně ani jeden z nich nemá jasno v odpovědi. Jaké pravděpodobně bude setkání jejich úst a jazyků? Její pusa bude plachá, neotevře ani ústa, zatímco on si pravděpodobně do jejich úst nemilosrdně prorazí jazykem cestu za vydatného slintání. Ona bude za naivní blbku a on za slizouna. Ani jeden z nich na to nebude vzpomínat rád.
 

21 Lis

Předkládáme vám pestrou nabídku dekoračních látek

Zútulněte si svůj byteček

Pořád máte doma pocit neútulnosti? Něco vám chybí? Teplo rodinného krbu? Zateplete si byt měkoučkými textiliemi s teplými barvami, příjemnými materiály, atraktivními vzory. Kde tohle všechno najdete? Hledejte pod odkazy dekorační látky a podobně.

Měňte dekorační látky podle různých příležitostí

Vyberte si z velké vzorové nabídky nebo si nechejte poslat vzorník látek a tkanin až k vám domů. Kvalitu materiálu si pak můžete osahat v pohodlí domova. Až potom vybrané dekorační látky objednáte.

Dostupné ceny

I kvalitní dekorační látky pořídíte za slušné ceny, pokud se nebojíte prošmejdit kdeco, vyhledávat slevy, množstevní akce či bude-li vám stačit kvalita druhé jakosti. Vybírejte, počítejte, nechejte ušít, aranžujte, užívejte. Přece stojí za to žít v příjemné oáze a nechat se trochu hýčkat.

19 Lis

Zastřešení

Ať si říká kdo chce co chce, bazénů a vodních ploch na zahradě je potřebné a důležité. Nejenže chrání před úrazy, ale také pomáhá s údržbou vody a jejím čištěním. Stále více zahrad má bazén, a stále více těchto bazénů je nějak zastřešeno.

Zastřešení bazénu

Dávno jsou pryč doby, kdy jste k Zastřešení měli k dispozici jen starou celtu, která byla mnohdy znečištěná a vše vám pak plavalo ve vodě – tráva, kousky hlíny, listí ze stromů, popřípadě jehličí. sentenceStart bazénů se dnes již projektuje na míru a vyrábí se přesně dle specifikace zákazníka. Mnohdy je toto Zastřešení i designově skvěle vyřešené.

Nabídka je velká

Zastřešení bazénů je skvělou příležitostí, jak ohřát vodu a udržet ji teplou i v chladnějších dnech. Díky můžete svůj bazén využívat déle. I na podzim, kdy už padá listí – váš bazén neohrozí a v koupání v teplých podzimních dnech je skvělé!

older posts Další stránka »