Fratelli Onofri

23 Pro

Nábytek z masivu vám vyrobíme my

 
Celodřevěné kusy, na které se díváte na našich stránkách jsou z dílen bytových návrhářů a prvotřídních výrobců zaměřených speciálně na nábytek z masívu a jeho nekonečné možnosti. Ano, s přírodním materiálem je to skutečně tak.

Hodnotné a kvalitní dřevěné stoly, pevné postele s rošty, stylové židle, moderní i dobová křesla se stylovým čalouněním, nábytek z masívu Vám vytvoří nadčasovou hodnotu, které podlehnete. V kuchyni, v obývacích prostorech, v ložnici i dětském pokoji.

Hodnota za kvalitní cenu

Jeho zpracování a návrhy designu jsou neomezené, lze s ním doslova kouzlit a práce na bytelných kusech i jedinečných lehkých originálech a kombinacích s jinými materiály je pro návrháře lahůdkou. Pro Vás zákazníky je nábytek z masívu na celý život.

18 Pro

Užijte si peněz bez výčitek svědomí

Potřebujete zafinancovat váš nový projekt nebo nový podnikatelský záměr? Nemáte peněz nazbyt a nejlepší přátelé vám odmítnout půjčit potřebnou hotovost?. To se pak není čemu divit, že jste celí sklíčení a nešťastní. Z naší strany vám půjčit větší obnos finančních prostředků není pražádný problém. Naopak, budeme mít dobrý pocit, že jsme vám dali nový smysl života a že jsme vás nakopli k novému životu. Nebankovní hypotéka zachraňuje lidské osudy, myslete na to!

Snažíme se a chceme pomoci každému!

Nebankovní hypotéka již není žádný problém, proč se obracet na banku, která vás bude proklepávat ze všech stran – až z té šílené byrokracie budete otrávení. My se však snažíme, ale hlavně chceme pomoci každému zoufalci!

14 Pro

Jsme na trhu už přes osmnáct let

Hledáte firmu, která se věnuje prodeji, výrobě a instalaci pergol ? My v TECHNOROL můžeme být pro vás tím nejlepším řešením. Na trhu jsme již přes dlouhých osmnáct let, což samo o sobě mluví o spokojenosti zákazníků s tím, co jim v rámci našich služeb poskytujeme.

Spokojenost zákazníků je pro nás na prvním místě

Máte jasnou představu o tom, jak by měla vaše pergola vypadat? Uvědomujeme si, že spokojenost zákazníků je na prvním místě, proto se snažíme vyhovět všem vašim přáním. A můžete si být jistí, že co si vymyslíte, to také zrealizujeme.

14 Pro

Je nutné sladění s vaším vybavením

Bez kvalitních interiérových dveří se v bytech neobejde nikdo z nás. Proto je dobré si je opatřit ve špičkové kvalitě. Jejich výběr vyžaduje i dobrý vkus, aby dobře ladily s vnitřním vybavením bytu. Kdo to neumí, měl se raději poradit u odborníků. Takové zboží máme na skladě. Dostavte se k nám a můžete si je prohlédnout. Skutečný výběr však bude záviset pouze a jenom na vás.

Vyberte si z dřevěných nebo barevných dekorů

Rozhodli jste se zakoupit laminované interiérové dveře? V takovém případě si musíte zvolit buď z dřevěných nebo barevných dekorů? To už je závislé na vašem vkusu a vnitřním vybavení bytu. Jedná se o kvalitní materiál, který se velmi dobře udržuje. Jsou velmi praktické a hodí se do každé domácnosti. Proto si mezi zákazníky získaly velkou oblibu.

21 Lis

Pusa pro každého znamená něco jiného

Pusa. Pro každého znamená něco jiného. Pro mladé nezkušené děvče znamená maximum toho, co si v danou chvíli přeje a žádá a pro mladého nezkušeného mladíka znamená pouhý začátek, protože očekává daleko více. Jako například to, že v dohledných chvílích přestane být panicem.
 

Nehezká vzpomínka pro oba zúčastněné

Jak se líbat ? To je otázka, kterou si ovšem položí ona dívka i onen mladík a pravděpodobně ani jeden z nich nemá jasno v odpovědi. Jaké pravděpodobně bude setkání jejich úst a jazyků? Její pusa bude plachá, neotevře ani ústa, zatímco on si pravděpodobně do jejich úst nemilosrdně prorazí jazykem cestu za vydatného slintání. Ona bude za naivní blbku a on za slizouna. Ani jeden z nich na to nebude vzpomínat rád.
 

21 Lis

Předkládáme vám pestrou nabídku dekoračních látek

Zútulněte si svůj byteček

Pořád máte doma pocit neútulnosti? Něco vám chybí? Teplo rodinného krbu? Zateplete si byt měkoučkými textiliemi s teplými barvami, příjemnými materiály, atraktivními vzory. Kde tohle všechno najdete? Hledejte pod odkazy dekorační látky a podobně.

Měňte dekorační látky podle různých příležitostí

Vyberte si z velké vzorové nabídky nebo si nechejte poslat vzorník látek a tkanin až k vám domů. Kvalitu materiálu si pak můžete osahat v pohodlí domova. Až potom vybrané dekorační látky objednáte.

Dostupné ceny

I kvalitní dekorační látky pořídíte za slušné ceny, pokud se nebojíte prošmejdit kdeco, vyhledávat slevy, množstevní akce či bude-li vám stačit kvalita druhé jakosti. Vybírejte, počítejte, nechejte ušít, aranžujte, užívejte. Přece stojí za to žít v příjemné oáze a nechat se trochu hýčkat.

19 Lis

Zastřešení

Ať si říká kdo chce co chce, bazénů a vodních ploch na zahradě je potřebné a důležité. Nejenže chrání před úrazy, ale také pomáhá s údržbou vody a jejím čištěním. Stále více zahrad má bazén, a stále více těchto bazénů je nějak zastřešeno.

Zastřešení bazénu

Dávno jsou pryč doby, kdy jste k Zastřešení měli k dispozici jen starou celtu, která byla mnohdy znečištěná a vše vám pak plavalo ve vodě – tráva, kousky hlíny, listí ze stromů, popřípadě jehličí. sentenceStart bazénů se dnes již projektuje na míru a vyrábí se přesně dle specifikace zákazníka. Mnohdy je toto Zastřešení i designově skvěle vyřešené.

Nabídka je velká

Zastřešení bazénů je skvělou příležitostí, jak ohřát vodu a udržet ji teplou i v chladnějších dnech. Díky můžete svůj bazén využívat déle. I na podzim, kdy už padá listí – váš bazén neohrozí a v koupání v teplých podzimních dnech je skvělé!

14 Lis

Ať je horko nebo zima

Každý rok se opakuje situace, kdy se v dlouhé a tuhé zimě těšíme na léto, a dali bychom cokoliv za to, aby se oteplilo. A v horkém létě zase čekáme na zimu. Člověk není nikdy spokojený s počasím, i když je to v některých případech pochopitelné. Venku na zahradě nebo u bazénu je vám horko, a ani vevnitř to není lepší. Klimatizace může váš problém s nevyhovující teplotou vyřešit velmi rychle a snadno. U nás najdete velmi pestrý výběr mnoha cenových kategorií.

Montáž se vším všudy

Naši kvalifikovaní pracovníci s bohatou praxí v tomto oboru vám namontují vámi vybraného pomocníka v boji s teplotními výkyvy. Stačí si objednat vhodný kus, který bude vyhovovat vaším požadavkům na barvu, velikost, hlučnost a cenu provozu, a my ve vašem domě nebo bytě provedeme odbornou montáž, takže vy nemusíte zařizovat vůbec nic. Díky tomuto skvělému vynálezu nebudete muset řešit, jak se v létě ochladit, nebo v zimě trochu ohřát.

08 Lis

Zazáříte!

Není žádnou novinkou, že úspěch vyžaduje trpělivost, vytrvalost a píli. Ani poté, co uspějete, nesmíte usnout na vavřínech, ale dále se zlepšovat, dál na sobě pracovat, dál se snažit o co nejlepší výkony. Aby Vám Vaše internetové stránky skutečně dokázaly prospět a spoluutvářet Vaše dobré jméno, je potřeba, aby byly co nejlépe nastaveny. Postaráme se o to, aby zazářily internetem jako maják.

Za výsledky ručíme!

Tým našich odborníků se zabývá SEO optimalizací webu již řadu let a má mnoho cenných zkušeností. Proto si můžeme dovolit Vám garantovat jednak vyšší pozice v internetových vyhledavačích, jednak zvýšení jejich návštěvnosti. Nekupujte zajíce v pytli, u nás se vyhnete nepříjemným překvapením tím, že platíte až ve chvíli, kdy vidíte výsledky.

08 Lis

Naše mikiny Vás nezklamou

A jak to máte vy? Vyrazíte raději v saku, mikině nebo svetru? Co se vám lépe zamlouvá? Určitě se budete rozhodovat také podle toho, kam hodláte vyrazit. Do divadla v saku, se svetrem, vyžaduje-li to společenská událost a s mikinou spíše na procházku či na sport.
Ale ještě jedno hledisko, zda zvolit mikinu nebo klasický svetr, je docela důležité, a to materiálové. Pokud budete hledat oblečení čistě na přírodní bázi, bude lépe se dámské mikiny vzdát a dát přednost svetru. Dámské mikiny tedy řadíme spíše mezi druh oděvu, který se nejčastěji nosí ve volném čase. Je to velice oblíbená část oděvu nejen u mladé generace.

Už víte, co si dnes oblečete? Zkuste mikinu od nás!

Zvolte pro dnešní den mikinu z našeho internetového obchodu – ať s kapucí či bez, vemte si ji dnes!

older posts Další stránka »